PAR PROJEKTU

Vai esi vēlējies redzēt kā cilvēki dzīvoja senajā Rīgā? Par tās viduslaiku godību mums vēsta vēstures grāmatas un skaistās kokgriezumu un vara grebuma panorāmas, bet līdz mūsdienām saglabājušās ir vairs tikai ducis ēku un šaurās, līkumotās Vecrīgas ieliņas.

Projekta mērķis ir radīt  hipotētisku rekonstrukciju 16 gadsimata viduslaiku Rīgai, digitālā formātā. Tā ietvarā tiktu apskatīti Ziemeļvācijas un Baltijas reģionam raksturīgie ķieģeļu gotikas arhitektūras paraugi, mākslas darbi un vēsturiskās rekonstrukcijas, lai, izmantojot mūsdienu digitālās tehnoloģijas, spētu vizualizēt dzīvi viduslaiku Rīgā.

Ar projekta darba gaitu iespējams iepazīties šīs mājas lapas blogā, bet, tā ietvarā, radītās ilustrācijas un citus materiālus galerijas sadaļā. 

Seko līdzi un sazinies ar mums Facebook lapā Medieval Riga Reborn

PAR AUTORU

Projekta veidotājs ir latviešu grafiskais dizaineirs Kārlis Bruņenieks. Pamata darbs saistās ar 3D modelēšanas un vizualizācijas rīku izplatīšanu un apmācību arhitektiem un dizaineriem, www.sketchup.lv
Pēc izglītības arhitektūras tehniķis un grafiskais dizaineris, ir piedalījies daudzu radošo projektu realizācijā Latvijā un ārzemēs un, brīvajos brīžos, aizraujas ar fotografiju un entuziasma līmeņa vēstures izpēti.